Pohled do koupelny

Od jisté doby, co jsem si prošla ošklivou dermatitídou na tváři, si dávám veliký pozor na kosmetické produkty. Snažím se vyhýbat těm chemickým, i když nedávno jsem skončila na Bulovce s aktuní alergickou reakcí na hnojivo, protože jsem pohnojila růže a pak bez rukavic vytrhávala plevel. Celá já. Na něco opatrná a na něco kašlu, protože mi nedocvakne, že hnojivo je vlastně taky chemie!

Na pleť používám Weledu, konkrétně mandlový olej, kterým si odličuju oči. Ve vaně si pak pleť dočistím ješte jemným peelingem od Dermalogica, který je na každodenní použití. Nedávno jsem objevila naprosto úžasnou přírodní značku z Hawaie – Honua. Neskutečně čistá a voňavá věc. Doporučuji i značku Inlight a z přírodních nechemickým make-upů je naprostý top ten od Kjaer Weis, od které mám celou paletku, kde se dají jednotlivé výplně měnit a kombinovat.

Speciální kategorií jsou pro parfémy. Miluju takové, které neucítím na nikom jiném, které jsou zvláštní, jiné, na celý život. Navždy jsem se takhle zamilovala do čisté květinové vůně Byredo – La Tulipe a silné, sebevědomé vůně Baccarat Rouge 540 od Maison Francis Kurkdjian. Ale nekupujte si ji, buďte tak hodné !!! 🙂

Foto: Zuzana Panská pro Marie Claire

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2018 #prostorprodusi. Vlastina Kounická Svátková. Všechna práva vyhrazena.

CLOSE
Add to cart